0.00грн

Корзина

Ароматерапія

Название товара

Каталог товаров

Цена

Производители

Квита, Украина
Mayur, Україна

Ароматерапія - це чудовий спосіб розслабитися і поринути у світ релаксу від бурхливої ​​суєти нашого повсякденного життя.

Це приємний спосіб зміцнення нервової системи, підняття імунітету, повного розслаблення та лікування недуг за допомогою інгаляцій, ванн, масажу та приємних квіткових та цитрусових ароматів у приміщенні.

У нашому магазині Ви можете знайти все для ароматерапії:

Всі товари для ароматерапії складаються з натуральних та екологічно чистих компонентів, продукція проходить ретельні перевірки та відповідність усім стандартам якості.

Фітотерапія ефірними оліями та бальзамами сприяє покращенню настрою, самопочуття та припливу бадьорості. Наприклад, продукція «Царство Ароматів» допомагають у лікуванні простудних захворювань і для профілактики ГРВІ та грипу.

Арома терапія відмінно підійде тим, хто піклується про своє здоров'я, здоров'я своїх рідних та близьких, а також тим, хто шукає альтернативу хімічним препаратам та лікам.

Якщо Ви вирішили на собі спробувати всю красу і користь арома терапії, тоді поспішіть вибрати і купити продукцію, що Вас цікавить, вже зараз. До того ж тепер купити все для ароматерапії в нашому магазині «Здорова Лавка» можна з доставкою в будь-яке місто на території України (Київ, Одеса, Львів і т.д.)

Максимальная цена: 1567 грн
Минимальная цена: 24 грн
Количество доступных товаров: 118
Средняя цена товаров в категории: 124.54 грн
Рейтинг товаров: 4.88 на основе 8 отзывов

Товар добавлен в корзину покупок!

ОТЗЫВ УСПЕШНО ДОБАВЛЕН!

Благодарим Вас за оставленный отзыв! Ваши отзывы вдохновляют нас!

Ваша заявка отправлена!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время для решения вашего вопроса!