0.00грн

Корзина

Аромалампи

Название товара

Каталог товаров

Цена

Производители

Квита, Украина

Аромалампа - це саме той елемент інтер'єру, без якого не обійтися, якщо Ви вирішили поринути у світ релаксу та ароматерапії. Ароматична лампа призначена для ароматизації закритих приміщень з метою розслаблення, покращення нервової системи, зміцнення імунітету.

Аромалампи можуть відрізнятися між собою не тільки на вигляд, дизайн і колір, але і бути різними в залежності від матеріалу - керамічні, скляні і з каменю. Найпопулярнішими по праву вважаються саме керамічні аромалампи. Це цілісний виріб усередині якого є ніша для свічки, а зверху поглиблення, куди слід наливати ефірну олію.

Принцип дії аромалампи досить простий: необхідно запалити свічку і поставити її в нішу, вибрати відповідну ефірну олію та розвести її з водою, суміш налити в поглиблення вгорі лампи. Керамічні арома лампи дуже швидко нагріваються, і тим самим Ви дуже швидко відчуєте приємний аромат у всій кімнаті.

Якщо Ви вирішили вибрати та купити аромалампу для особистого використання або в подарунок, то в нашому інтернет магазині «Здорова Лавка» Ви це можете зробити без особливих зусиль. Тим більше що тепер весь товар можна з доставкою по Києву та всій Україні.

Максимальная цена: 58 грн
Минимальная цена: 45 грн
Количество доступных товаров: 12
Средняя цена товаров в категории: 54.83 грн
Рейтинг товаров: 4.75 на основе 4 отзывов

Товар добавлен в корзину покупок!

ОТЗЫВ УСПЕШНО ДОБАВЛЕН!

Благодарим Вас за оставленный отзыв! Ваши отзывы вдохновляют нас!

Ваша заявка отправлена!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время для решения вашего вопроса!