0.00грн

Корзина

Ароматичні бальзами

Название товара

Каталог товаров

Цена

Производители

Квита, Украина

Ароматичні бальзами – це дуже популярна та корисна продукція. Вони є різних видів. З їхньою допомогою можна боротися з ультрафіолетовими випромінюваннями, лікувати опіки, горло, кашель, підвищувати імунітет, знімати стрес і втому, розслабляти організм, лікувати шкірні захворювання, волосся, суглоби, зміцнювати нігті і навіть боротися з целюлітом. Це все зроблять ароматичні бальзами від українського виробника "Царство Ароматів". Вони виготовлені виключно із екологічно чистої сировини. Застосовано сучасні технології, за яких здійснюється мінімальний технологічний вплив.

Цікаво, що косметичний завод «Царство Ароматів» було створено на основі ефіроолійного заводу. І створив його людина, яка написала безліч книг з ароматерапії, одного з провідних фахівців у цій галузі. Ароматичні бальзами корисні виключно всім людям, крім тих, хто має алергічні реакції на один із компонентів у складі. Усі компоненти – це рослини, які виросли у екологічно чистій зоні Криму. На них не впливають викиди заводів чи машин.

Такий засіб – виключно натуральний, всі бальзами на основі ароматичних олій та лікарських трав. Ароматичні бальзами Царство Ароматів можна використовуватиме профілактики різних захворювань. Вони містять ніяких синтетичних речовин, консервантів, парабенів, содиум лаурил сульфатів, гормонів. Купити Ароматичні бальзами Царство Ароматів можна в інтернет-магазині Здорова Лавка. Доставку гарантуємо по Києву та Україні.

Максимальная цена: 69 грн
Минимальная цена: 63 грн
Количество доступных товаров: 5
Средняя цена товаров в категории: 66.2 грн
Рейтинг товаров: 5 на основе 4 отзывов

Товар добавлен в корзину покупок!

ОТЗЫВ УСПЕШНО ДОБАВЛЕН!

Благодарим Вас за оставленный отзыв! Ваши отзывы вдохновляют нас!

Ваша заявка отправлена!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время для решения вашего вопроса!